U bent hier

DIENSTEN

ODR BIEDT EXTRA AAN:

  • CONTACTDIENST
    Dit beslaat een waaier van activiteiten voor de leden zoals praatavonden,debat-avonden, film, koken, etentjes, wandelingen, musea, kunstavonden, volksspelen, bowling, schaatsen, reizen, interactieve groepsactiviteiten, enz... Er is te veel om op te noemen. Bovendien sluiten wij soms aan op sociale en culturele manifestaties of activiteiten zodat onze leden niet alleen hoeven te gaan. Alle activiteiten zijn erop gericht om onze leden voldoende gelegenheid te geven om andere alleenstaanden te ontmoeten in een spontane en ongedwongen sfeer. Bovendien krijgen onze leden vaak een extra uitnodiging voor een bepaalde activiteit. We stellen deze uitnodigingen samen naar gelang het wensenkader van de betreffende leden.
  • ONLINE-COMMUNITY
    Deze e-group is enkel toegankelijk voor leden van ODR. Buitenstaanders hebben er geen toegang toe en kunnen de gegevens van de leden ook niet bekijken. Uw privacy is dus gegarandeerd. Onze internetgroep is een handig werkinstrument waarmee u, behalve onze activiteiten uiteraard ook carpool kan regelen! Alsook onze ledenrubriek een bezoekje brengen.

Gebruikerslogin